Aktualności

Tentathlon – koncentracja na maxa

Marek Kopański zwyciężył w Pierwszym na Świecie Turnieju Tenathlonu (tenis ziemny plus tenis stołowy), zorganizowanym przez Lubawskie Towarzystwo Tenisowe „Laver”. Kolejne miejsca zajęli Rafał Ankowski i Mariusz Krauzewicz.... czytaj więcej

Zwycięscy Żywicki i Sokołowski

Nowomiejski debel Łukasz Żywicki-Jacek Sokołowski zwyciężył w lidze deblowej, organizowanej przez Lubawskie Towarzystwo Tenisowe „Laver”. W tym sezonie rozgrywki były pasjonujące do samego końca, a o kolejności par decydo... czytaj więcej

Żywek najlepszym singlistą

Łukasz Żywicki z Nowego Miasta Lubawskiego triumfował w Lidze Tenisowej „Laver Premium”, podobnie jak rok wcześniej. Nieoczekiwanie kolejne pozycje zajęli gracze, którzy dotychczas nigdy nie rywalizowali o podium. Drugie miejsce zaj... czytaj więcej

Puchar Lavera na kortach i w ratuszu

Puchar Lavera na kortach i w ratuszu Tenisiści ziemni, którzy rywalizowali w połowie września drużynowym zawodach, Pucharze Lavera – Turnieju Burmistrzów, zostali uhonorowani pamiątkowymi medalami. Imprezie patronowali burmistrzowie: J... czytaj więcej

Turniej burmistrzowski

W najbliższą sobotę o godz. 9.00 na kortach lubawskiego OSiR odbędą się drużynowe zawody tenisowe. W imprezie, oprócz graczy miejscowych, wystąpią ekipy z Nowego Miasta Lubawskiego i Ostródy. Mecze będą składały się z gier poje... czytaj więcej

Rochetlonowy początek dla Rafała

Rafał Ankowski okazał się najlepszy w pierwszej tercji I Na Świecie Turnieju w Rochetlonie i Tenathlonie, organizowanego przez Lubawskie Towarzystwo Tenisowe „Laver”. Ankowski wygrał na kortach wszystkie pojedynki i zgromadzi... czytaj więcej

TURNIEJ DEBLOWY 22.08.2015

Turniej deblowy w Lubawie W najbliższą sobotę, tj. 22 sierpnia,  na kortach przy Łazienkach odbędzie się IV Turniej o Puchar Burmistrza Lubawy w tenisie ziemnym (debel).  Zapisy od godz. 8.45 do 9.00 (wpisowe 50 zł od pary). a zaraz p... czytaj więcej