Msc |
L |
Nazwisko i imię |
Mecze |
Punkty |
Sety |
Gemy |
1 |
M |
Żywicki Łukasz |
9 |
9 |
17 |
61 |
2 |
V |
Rykaczewski Karol |
9 |
8 |
11 |
37 |
3 |
III |
Milewski Wojciech |
9 |
7 |
12 |
39 |
4 |
|
Wojtkiewicz Jarosław |
9 |
6 |
7 |
41 |
5 |
|
Krauzewicz Jan |
9 |
5 |
1 |
2 |
6 |
|
Kopański Marek |
9 |
3 |
-7 |
-29 |
7 |
B |
Buczkowski Przemysław |
9 |
3 |
-7 |
-33 |
8 |
S |
Konkel Wojciech |
9 |
2 |
-9 |
-31 |
9 |
S |
Krauzewicz Mariusz |
9 |
1 |
-11 |
-45 |
10 |
S |
Reszka Serafin |
9 |
1 |
-14 |
-44 |
Legenda:
M- Mistrzostwo Ligi LTT LAVER OPEN 2018
V- Wicemistrzostwo Ligi LTT LAVER OPEN 2018
III- 3 Miejsce Ligi LTT LAVER OPEN 2018
B- Walka w barażu o utrzymanie w I lidze
S- Bezpośredni spadek do II ligi
I Kolejka(14-27 maj)
Żywicki Łukasz |
2-0 |
(6-2) (6-2) |
Buczkowski Przemysław |
Milewski Wojciech |
2-0 |
(6-2) (6-0) |
Krauzewicz Mariusz |
Rykaczewski Karol |
2-0 |
(6-1) (6-0) |
Reszka Serafin |
Wojtkiewicz Jarosław |
2-0 |
(6-0) (6-2) |
Kopański Marek |
Konkel Wojciech |
1-2 |
(3-6)(6-2)(5-7) |
Krauzewicz Jan |
II Kolejka(28maj-10 czerwiec)
Żywicki Łukasz |
2-0 |
(6-2) (6-2) |
Krauzewicz Mariusz |
Buczkowski Przemysław |
2-0 |
(6-4) (6-2) |
Reszka Serafin |
Milewski Wojciech |
2-0 |
(6-1) (7-5) |
Kopański Marek |
Rykaczewski Karol |
2-0 |
(6-4) (6-4) |
Krauzewicz Jan |
Wojtkiewicz Jarosław |
2-0 |
(6-4) (7-5) |
Konkel Wojciech |
III Kolejka(11-24 czerwiec)
Żywicki Łukasz |
2-0 |
(6-3) (7-6(8)) |
Reszka Serafin |
Krauzewicz Mariusz |
2-1 |
(6-3) (4-6) (6-2) |
Kopański Marek |
Buczkowski Przemysław |
0-2 |
(1-6) (3-6) |
Krauzewicz Jan |
Milewski Wojciech |
2-0 |
(6-0) (6-1) |
Konkel Wojciech |
Rykaczewski Karol |
2-1 |
(6-4) (3-6) (6-4) |
Wojtkiewicz Jarosław |
IV Kolejka(25czerwiec-8 lipiec)
Żywicki Łukasz |
2-0 |
(6-2) (6-2) |
Kopański Marek |
Reszka Serafin |
0-2 |
(2-6) (6-7(3)) |
Krauzewicz Jan |
Krauzewicz Mariusz |
1-2 |
(6-3) (3-6) (2-6) |
Konkel Wojciech |
Buczkowski Przemysław |
0-2 |
(1-6) (1-6) |
Wojtkiewicz Jarosław |
Milewski Wojciech |
1-2 |
(2-6) (6-4) (5-7) |
Rykaczewski Karol |
V Kolejka(9-22lipiec)
Żywicki Łukasz |
2-0 |
(6-2) (6-4) |
Krauzewicz Jan |
Kopański Marek |
2-1 |
(7-6(4)) (5-7) (6-1) |
Konkel Wojciech |
Reszka Serafin |
0-2 |
(2-6) (1-6) |
Wojtkiewicz Jarosław |
Krauzewicz Mariusz |
1-2 |
(3-6) (7-5) (2-6) |
Rykaczewski Karol |
Buczkowski Przemysław |
0-2 |
(5-7) (2-6) |
Milewski Wojciech |
VI Kolejka(23lipiec-5 sierpień)
Żywicki Łukasz |
2-0 |
(6-0) (6-4) |
Konkel Wojciech |
Krauzewicz Jan |
0-2 |
(1-6) (4-6) |
Wojtkiewicz Jarosław |
Kopański Marek |
0-2 |
(2-6) (3-6) |
Rykaczewski Karol |
Reszka Serafin |
0-2 |
(3-6) (2-6) |
Milewski Wojciech |
Krauzewicz Mariusz |
1-2 |
(6-3) (4-6) (5-7) |
Buczkowski Przemysław |
VII Kolejka(6-19 sierpień)
Żywicki Łukasz |
2-0 |
(6-4) (6-4) |
Wojtkiewicz Jarosław |
Konkel Wojciech |
0-2 |
(6-7(7)) (2-6) |
Rykaczewski Karol |
Krauzewicz Jan |
0-2 |
(2-6) (5-7) |
Milewski Wojciech |
Kopański Marek |
2-1 |
(3-6) (6-3) (6-3) |
Buczkowski Przemysław |
Reszka Serafin |
2-1 |
(2-6) (6-0) (6-2) |
Krauzewicz Mariusz |
VIII Kolejka(20 sierpień-2 wrzesień)
Żywicki Łukasz |
2-0 |
(6-1) (6-3) |
Rykaczewski Karol |
Wojtkiewicz Jarosław |
0-2 |
(6-7(5) (5-7) |
Milewski Wojciech |
Konkel Wojciech |
1-2 |
(7-6) (2-6) (5-7) |
Buczkowski Przemysław |
Krauzewicz Jan |
2-0 |
(6-1) (6-4) |
Krauzewicz Mariusz |
Kopański Marek |
2-0 |
(7-5) (6-3) |
Reszka Serafin |
IX Kolejka(3 wrzesień-16 wrzesień)
Żywicki Łukasz |
2-1 |
(6-1) (6-7(4)) (6-3) |
Milewski Wojciech |
Rykaczewski Karol |
2-0 |
(6-0) (6-4) |
Buczkowski Przemysław |
Wojtkiewicz Jarosław |
2-0 |
(6-2) (6-1) |
Krauzewicz Mariusz |
Konkel Wojciech |
2-1 |
(6-3) (4-6) (6-4) |
Reszka Serafin |
Krauzewicz Jan |
2-0 |
(6-4) (6-4) |
Kopański Marek |
Uzupełnianie zaległych meczów (17 wrzesień-30 wrzesień)
Baraże o utrzymanie w I Lidze
( 8 październik-21 październik)
Buczkowski Przemysław Miejsce 7 I Liga |
2-0 |
(6-3) (7-5(10)) |
Boberek Roman Miejsce 4 II Liga |
Konkel Wojciech Miejsce 8 I Liga |
0-2 |
(2-6) (2-6) |
Łukaszewski Janusz Miejsce 3 III Liga |