Archiwum Liga Ltt Laver Open 2018-III Liga Grupa A

Legenda

B- Walka w barażu w o awans do II ligi

A- Awans do II ligi

BG-Strefa bez gwarancji utrzymania(Utrzymanie w  lidze zależne od ilości uczestników)

S- Bezpośredni spadek do niższej ligi

I Kolejka(14-27 maj)
Czamajło Adrian  0-2  (0-6) (1-6) Krajewski Grzegorz
Kamiński Jacek Zaleski Arkadiusz
Szordykowski Paweł  1-2  (7-6(5)) (6-7(5)) (4-6) Michalak Martyn
Łukwiński Mieczysław  2-1  (4-6) (6-1) (6-4) Lewicki Leszek
Nisgorski Mirosław  2-0  (6-2) (6-0) Podowska Justyna
II Kolejka(28maj-10 czerwiec)
Czamajło Adrian Zaleski Arkadiusz
Krajewski Grzegorz  2-0  (6-4) (6-3) Michalak Martyn
Kamiński Jacek  2-0  (6-0) (6-2) Lewicki Leszek
Szordykowski Paweł  2-0  (6-3) (6-1) (Podowska Justyna
Łukwiński Mieczysław  0-2  (2-6) (1-6) Nisgorski Mirosław
III Kolejka(11-24 czerwiec)
Czamajło Adrian  1-2  (6-7(5)) (6-3) (4-6) Michalak Martyn
Zaleski Arkadiusz Lewicki Leszek
Krajewski Grzegorz  2-0  (6-1) (6-0) Podowska Justyna
Kamiński Jacek  2-0  (6-4) (6-4) Nisgorski Mirosław
Szordykowski Paweł  0-2  (3-6) (1-6) Łukwiński Mieczysław
IV Kolejka(25czerwiec-8 lipiec)
Czamajło Adrian  0-2  (3-6) (4-6) Lewicki Leszek
Michalak Martyn  2-0  (6-0) (6-4) Podowska Justyna
Zaleski Arkadiusz  0-2  (1-6) (1-6) Nisgorski Mirosław
Krajewski Grzegorz  2-0  (6-2) (6-1) Łukwiński Mieczysław
Kamiński Jacek  2-0  (6-0) (6-3) Szordykowski Paweł
V Kolejka(9-22lipiec)
Czamajło Adrian  0-2  (4-6) (4-6) Podowska Justyna
Lewicki Leszek  0-2  (1-6) (0-6) Nisgorski Mirosław
Michalak Martyn  2-1  (2-6) (7-6(4)) (6-4) Łukwiński Mieczysław
Zaleski Arkadiusz Szordykowski Paweł
Krajewski Grzegorz  0-2  (5-7) (5-7) Kamiński Jacek
VI Kolejka(23lipiec-5 sierpień)
Czamajło Adrian  0-2  (1-6) (0-6) Nisgorski Mirosław
Podowska Justyna  0-2  (1-6) (0-6) Łukwiński Mieczysław
Lewicki Leszek  2-1  (7-6(6)) (4-6) (6-4) Szordykowski Paweł
Michalak Martyn  0-2  (0-6) (5-7) Kamiński Jacek
Zaleski Arkadiusz Krajewski Grzegorz
VII Kolejka(6-19 sierpień)
Czamajło Adrian  0-2  (3-6) (2-6) Łukwiński Mieczysław
Nisgorski Mirosław  2-0  (6-0) (6-0) Szordykowski Paweł
Podowska Justyna  0-2  (0-6) (1-6) Kamiński Jacek
Lewicki Leszek  0-2  (2-6) (2-6) Krajewski Grzegorz
Michalak Martyn Zaleski Arkadiusz
VIII Kolejka(20 sierpień-2 wrzesień)
Czamajło Adrian  0-2  (2-6) (2-6) Szordykowski Paweł
Łukwiński Mieczysław  0-2  (4-6) (2-6) Kamiński Jacek
Nisgorski Mirosław  2-0  (6-1) (6-1) Krajewski Grzegorz
Podowska Justyna Zaleski Arkadiusz
Lewicki Leszek  2-0  (6-4) (6-1) Michalak Martyn

Uzupełnianie zaległych meczów (17 wrzesień-30 wrzesień)
Baraże o bezpośredni awans do II Ligi

(8 październik-14 październik)

Kamiński Jacek(Miejsce 1 grupa A)  1-2  (6-3) (3-6) (5-7) Nowocin Tomasz( Miejsce 2 grupa B)
Krajewski Krzysztof(Miejsce 1 grupa B)  2-0  (6-2) (6-0) Nisgorski Mirosław( Miejsce 2 grupa A)
II Baraż o awans do II Ligi

( 15 październik-21 październik)

 Wiśniewski Przemysław(Miejsce 7 II Ligi)  0-2  (1-6) (0-6) Kamiński Jacek(Przegrany z meczu 1A-2B)
 Jastrzębowski Leszek(Miejsce 8 II Ligi)  0-2  (4-6) (4-6)  Nisgorski Mirosław(Przegrany z meczu 1B-2A)