Archiwum Liga Ltt Laver Open 2018-III Liga Grupa B

III LIGA GRUPA B

Msc L Nazwisko i imię Mecze Punkty Sety Gemy
1 A Krajewski Krzysztof 10 10 18 83
2 A  Nowocin Tomasz 10 9 15 63
3 Jarzembowski Damian 10 8 11 33
4 Łebkowski Maciej 10 7 8 45
5 Nowakowski Piotr 10 6 4 24
6 Liedtke Krzysztof 10 5 0 -6
7 Lewandowski Krzysztof 10 3 -6 -19
8 BG Romanowski Marek 10 3 -7 -14
9 BG Piątkowski Tomasz 10 2 -12 -57
10 S Jewartowski Daniel 10 1 -15 -77
11 S Łowin Patryk 10 1 -16 -77

Legenda:

B- Walka w barażu w o awans do  II ligi

A- Awans do II ligi

BG-Strefa bez gwarancji utrzymania(Utrzymanie w III lidze zależne od ilości uczestników)

S- Bezpośredni spadek do niższej ligi

I Kolejka(14-27 maj)
Piątkowski Tomasz X
Łebkowski Maciej  2-0  (6-0) ( 6-0) Romanowski Marek
Liedtke Krzysztof  2-0  (6-3)  (6-2) Łowin Patryk
Lewandowski Krzysztof  0-2  (1-6)  (1-6) Krajewski Krzysztof
Jarzembowski Damian  2-0  (6-1)  (6-1) Jewartowski Daniel
Nowocin Tomasz  2-0  (6-2) (6-4) Nowakowski Piotr
II Kolejka(28maj-10 czerwiec)
Piątkowski Tomasz  0-2  (0-6) (2-6) Romanowski Marek
X Łowin Patryk
Łebkowski Maciej  1-2  (4-6) (6-3) (3-6) Krajewski Krzysztof
Liedtke Krzysztof  2-0  (6-2) (6-4) Jewartowski Daniel
Lewandowski Krzysztof  1-2  (6-7(5)) (6-4) (0-6) Nowakowski Piotr
Jarzembowski Damian  1-2  (1-6) (7-5) (4-6) Nowocin Tomasz
III Kolejka(11-24 czerwiec)
Piątkowski Tomasz  0-2  (5-7) (6-7(5) Łowin Patryk
Romanowski Marek  0-2  (3-6) (2-6) Krajewski Krzysztof
X Jewartowski Daniel
Łebkowski Maciej  2-0  (6-4) (6-1) Nowakowski Piotr
Liedtke Krzysztof  0-2  (0-6) (3-6) Nowocin Tomasz
Lewandowski Krzysztof  1-2  (6-4) (6-7(3)) (6-7(3)) Jarzembowski Damian
IV Kolejka(25czerwiec-8 lipiec)
Piątkowski Tomasz  0-2  (1-6) (1-6) Krajewski Krzysztof
Łowin Patryk  0-2  (4-6) (4-6) Jewartowski Daniel
Romanowski Marek  0-2  (6-7(6)) (6-7(6)) Nowakowski Piotr
X Nowocin Tomasz
Łebkowski Maciej  0-2  (6-7(4))(4-6) Jarzembowski Damian
Liedtke Krzysztof  2-1  (4-6) (7-5) (7-5) Lewandowski Krzysztof
V Kolejka(9-22lipiec)
Piątkowski Tomasz  2-0  (6-4) (6-0) Jewartowski Daniel
Krajewski Krzysztof  2-0  (6-3) (6-3) Nowakowski Piotr
Łowin Patryk  0-2  (1-6) (0-6) Nowocin Tomasz
Romanowski Marek  0-2  (3-6) (4-6) Jarzembowski Damian
X Lewandowski Krzysztof
Łebkowski Maciej  2-1  (7-5) (3-6) (6-2) Liedtke Krzysztof
VI Kolejka(23lipiec-5 sierpień)
Piątkowski Tomasz  0-2  (2-6) (3-6) Nowakowski Piotr
Jewartowski Daniel  0-2  (0-6) (1-6) Nowocin Tomasz
Krajewski Krzysztof  2-0  (6-2) (6-1) Jarzembowski Damian
Łowin Patryk  0-2  (1-6) (4-6) Lewandowski Krzysztof
Romanowski Marek  0-2  (2-6) (2-6) Liedtke Krzysztof
X Łebkowski Maciej
VII Kolejka(6-19 sierpień)
Piątkowski Tomasz  0-2  (0-6) (1-6) Nowocin Tomasz
Nowakowski Piotr  1-2  (6-2) (2-6) (3-6) Jarzembowski Damian
Jewartowski Daniel  1-2  (7-6(6)) (4-6) (4-6) Lewandowski Krzysztof
Krajewski Krzysztof  2-0  (6-1) (6-1) Liedtke Krzysztof
Łowin Patryk  0-2  (2-6) (0-6) Łebkowski Maciej
Romanowski Marek X
VIII Kolejka(20 sierpień-2 wrzesień)
Piątkowski Tomasz  0-2  (0-6) (2-6) Jarzembowski Damian
Nowocin Tomasz  2-0  (6-3) (6-2) Lewandowski Krzysztof
Nowakowski Piotr  2-0  (6-2) (6-2) Liedtke Krzysztof
Jewartowski Daniel  0-2  (1-6) (1-6) Łebkowski Maciej
Krajewski Krzysztof X
Łowin Patryk  0-2  (3-6) (0-6) Romanowski marek
IX Kolejka(3 wrzesień-9 wrzesień)
Piątkowski Tomasz  2-0  (6-4) (6-4) Lewandowski Krzysztof
Jarzembowski Damian  2-0  (6-4) (6-1) Liedtke Krzysztof
Nowocin Tomasz  2-1  (7-5) (5-7) (7-5) Łebkowski Maciej
Nowakowski Piotr X
Jewartowski Daniel  0-2  (2-6) (1-6) Romanowski Marek
Krajewski Krzysztof  2-0  (6-1) (6-0) Łowin Patryk
X Kolejka (10 wrzesień-16 wrzesień)
Piątkowski Tomasz  0-2  (4-6) (0-6) Liedtke Krzysztof
Lewandowski Krzysztof  1-2  (5-7) (7-5) (5-7) Łebkowski Maciej
Jarzembowski Damian X
Nowocin Tomasz  2-0  (6-3) (6-2) Romanowski Marek
Nowakowski Piotr  2-0  (6-0) (6-0) Łowin Patryk
Jewartowski Daniel  0-2  (0-6) (0-6) Krajewski Krzysztof
XI Kolejka (17 wrzesień-23 wrzesień)
Piątkowski Tomasz  0-2  (2-6) (2-6) Łebkowski Maciej
Krzysztof Liedtke X
Lewandowski Krzysztof  2-1  (7-5) (5-7) (7-6(5)) Romanowski Marek
Jarzembowski Damian  2-0  (6-1) (6-2) Patryk Łowin
Nowocin Tomasz  1-2  (6-4) (4-6) (6-0) Krajewski Krzysztof
Nowakowski Piotr  2-0  (6-0) (6-0) Jewartowski Daniel
Uzupełnianie zaległych meczów (23 wrzesień-30 wrzesień)
Baraże o bezpośredni awans do II Ligi

(8 październik-14 październik)

Kamiński Jacek (Miejsce 1 grupa A)  1-2  (6-2) (3-6) (5-7)  Nowocin Tomasz (Miejsce 2 grupa B)
Krajewski Krzysztof (Miejsce 1 grupa B)  2-0  (6-2) (6-0)  Nisgorski Mirosław (Miejsce 2 grupa A)
II Baraż o awans do II Ligi

( 15 październik-21 październik)

Wiśniewski Przemysław (Miejsce 7 II Ligi)  0-2  (1-6) (0-6)  Kamiński Jacek(przegrany z 1A-2B)
Jastrzębowski Leszek (Miejsce 8 II Ligi)  0-2  (4-6) (4-6)  Nisgorski Mirosław(przegrany z 1B-2A)