III TURNIEJ SINGLOWY O PUCHAR LTT LAVER-WYNIKI, GALERIA

IMG-20190525-WA0005

III TURNIEJ SINGLOWY O PUCHAR LTT LAVER 23.05.2019

W SOBOTĘ 25.05.2019 ODBYŁA SIĘ KOLEJNA ( 3 LICZĄC OD POCZĄTKU ZESZŁEGO SEZONU TENISOWEGO) EDYCJA TURNIEJU SINGLOWEGO O PUCHAR LTT LAVER. TURNIEJ MIAŁ ODBYĆ SIĘ TYDZIEŃ WCZEŚNIEJ ALE POGODA POKRZYŻOWAŁA SZYKI. OD II EDYCJI TURNIEJU ORGANIZATORZY POSTANOWILI ROBIĆ WCZEŚNIEJSZE ZAPISY, ABY NIE ZOSTAĆ ZASKOCZONYM ZBYT DUŻĄ FREKWENCJĄ, DO KTÓREJ TRZEBA ODPOWIEDNIO SIĘ PRZYGOTOWAĆ.

SYSTEM ROZGRYWEK- DO 20 OSÓB- GRUPOWY

POWYŻEJ 20 OSÓB- DRABINKA PUCHAROWA+ TURNIEJ POCIESZENIA.

NA TURNIEJ STAWIŁY SIĘ 23 OSOBY(ZAPISANYCH BYŁO 24 ALE JEDNA NIE DOJECHAŁA) Z 8 MIEJSCOWOŚCI. GOSPODARZY REPREZENTOWALI: JAN KRAUZEWICZ, RAFAŁ ANKOWSKI, MARTYN MICHALAK, ADRIAN CZAMAJŁO, JACEK ŚWIĄTKOWSKI. NAJDALEJ DOSZEDŁ KRAUZEWICZ, KTÓRY DOTARŁ DO ĆWIERĆFIANŁU, NATOMIAST RAFAŁ ANKOWSKI ZOSTAŁ „MAŁYM KSIĘCIEM TURNIEJU” WYGRYWAJĄC TURNIEJ POCIESZENIA. JEDNAK JAK PÓŻNIEJ SIĘ OKAZAŁO NAJSILNIEJSZĄ EKIPĘ WYSTAWIŁA MŁAWA. ZE STARTUJĄCEJ CZWÓRKI, DWÓCH DOTARŁO DO FINAŁU A TRZECI DO PÓŁFINAŁU. PIERWSZYM FINALISTĄ ZOSTAŁ ADAM CHOCHOLSKI, KTÓRY POKONAŁ TRIUMFATORA OSTATNIEGO TURNIEJU ŁUKASZA ŻYWICKIEGO Z N.M. LUBAWSKIEGO I JUŻ WTEDY WIADOMO BYŁO ŻE MOŻE DOJŚĆ DO RODZINNEGO FINAŁU PONIEWAŻ W DRUGIM PÓŁFINALE GRAŁ TATA ADAMA, WOJCIECH CHOCHOLSKI, KTÓRY, JAK SIĘ PÓŹNIEJ OKAZAŁO, POKONAŁ  W 3 SETACH DANIELA KACZERSKIEGO(MŁAWA) I AWANSOWAŁ DO FINAŁU GDZIE CZEKAŁ JUŻ NA NIEGO SYN. JAKO MAŁĄ CIEKAWOSTKĘ MOŻNA PODAĆ, ŻE ZARAZ PO ZAKOŃCZONYM PÓŁFINALE WOJTKA, MIĘDZY TATĄ I SYNEM ZACZĘŁA SIĘ MAŁA „WOJNA PSYCHOLOGICZNA”. DOSZŁO MIĘDZY NIMI DO MAŁYCH PRZEPYCHANEK SŁOWNYCH, KTÓRE  TRWAŁY RÓWNIEŻ PODCZAS CAŁEGO FINAŁOWEGO MECZU. OBYDWU ZAWODNIKOM ZALEŻAŁO CHYBA NA TYM ŻEBY WYTRĄCIĆ DRUGIEGO Z RÓWNOWAGI. OSTATECZNIE JEDNAK W MECZU ZWYCIĘŻYŁA MŁODOŚĆ. WOJCIECH CHOCHOLSKI PO PRZEGRANYM PIERWSZYM SECIE(W TIE-BREAKU) WYRAŹNIE OPADŁ Z SIŁ I DRUGI SET PRZEGRAŁ DO 4. UŚMIECH ZAWITAŁ NA TWARZACH OBYDWU ALE ZWYCIĘSTWO ADAMA UCIESZYŁO CHYBA JEDAK BARDZIEJ WOJCIECHA, BO KTÓRY TATA NIE CIESZŁBY SIĘ ZE ZWYCIĘSTWA SWOJEGO SYNA! GRATULUJEMY

SPECJALNE PODZIĘKOWANIA DLA BARBARY ŚWIĄTKOWSKIEJ ZA PRZYGOTOWANIE PRZEPYSZNEGO BIGOSU, KTÓRY BYŁ SERWOWANY NA TURNIEJU DLA WSZYSTKICH

JS

GALERIA 

 

 

TURNIEJ GŁÓWNY

1. ADAM CHOCHOLSKI

2. WOJCIECH CHOCHOLSKI

3. ŁUKASZ ŻYWICKI

TURNIEJ POCIESZENIA

1. RAFAŁ ANKOWSKI

2. TOMASZ DUMKIEWICZ

 

 

WYNIKI:

W TURNIEJU ROZSTAWIENI BYLI: NUMER 1- ŁUKASZ ŻYWICKI 2-TOMASZ DUMKIEWICZ 3-KRZYSZTOF KRAJEWSKI 4- RAFAŁ ANKOWSKI

TURNIEJ GŁÓWNY

I RUNDA

ŁUKASZ ŻYWICKI-BYE

GRZEGORZ KRAJEWSKI-JANUSZ ŁUKASZEWSKI 7-6 2-6 2-10

DARIUSZ GAŁĄZKA-BYE

JAN KRAUZEWICZ-MARTYN MICHALAK 6-2 6-3

ARKADIUSZ ZALESKI-ROMAN BOBEREK 3-6 3-6

ANDRZEJ GŁOGOWSKI-BYE

ADAM CHOCHOLSKI-MARIUSZ ZAKRZEWSKI 6-2 6-2

RAFAŁ ANKOWSKI-BYE

TOMASZ DUMKIEWICZ-BYE

WOJCIECH CHOCHOLSKI-ADRIAN CZAMAJŁO 6-2 6-2

KAMIL KRUKOWSKI-BYE

JACEK KAMIŃSKI-LESZEK JASTRZĘBOWSKI 6-3 7-5

DANIEL KACZERSKI-RAFAŁ KACZERSKI 6-2 6-4

JACEK ŚWIĄTKOWSKI-BYE

MARIUSZ PRUSIŃSKI-ŁUKASZ REGUŁA 3-6 3-6

KRZYSZTOF KRAJEWSKI-BYE

II RUNDA

ŁUKASZ ŻYWICKI-JANUSZ ŁUKASZEWSKI 6-2 7-5

JAN KRAUZEWICZ- BYE

ROMAN BOBEREK-ANDRZEJ GŁOGOWSKI 6-3 6-2

ADAM CHOCHOLSKI-RAFAŁ ANKOWSKI 6-2 6-3

TOMASZ DUMKIEWICZ-WOJCIECH CHOCHOLSKI 2-6 3-6

KAMIL KRUKOWSKI-JACEK KAMIŃSKI 5-7 5-7

DANIEL KACZERSKI- JACEK ŚWIĄTKOWSKI 6-3 6-2

ŁUKASZ REGUŁA-KRZYSZTOF KRAJEWSKI 3-6 4-6

ĆWIERĆFINAŁY

ŁUKASZ ŻYWICKI-JAN KRAUZEWICZ 6-4 6-4

ROMAN BOBEREK-CHOCHOLSKI ADAM 2-6 2-6

WOJCIECH CHOCHOLSKI-KAMIŃSKI JACEK 6-2 6-2

DANIEL KACZERSKI-KRZYSZTOF KRAJEWSKI 6-4 6-4

PÓŁFINAŁY

ŁUKASZ ŻYWICKI- ADAM CHOCHOLSKI 3-6 5-7

WOJCIECH CHOCHOLSKI-DANIEL KACZERSKI 7-5 4-6 10-7

MECZ O 3 MIEJSCE

ŁUKASZ ŻYWICKI-DANIEL KARCZEWSKI 6-2 6-2(W.O.) DANIEL NIE PRZYSTĄPIŁ DO MECZU

FINAŁ

ADAM CHOCHOLSKI-WOJCIECH CHOCHOLSKI 7-6 6-4

 

TURNIEJ POCIESZENIA

 

I RUNDA

MARTYN MICHALAK-TOMASZ DUMKIEWICZ 2-6 3-6

ADRIAN CZAMAJŁO-JACEK ŚWIĄTKOWSKI 6-7 7-5 8-10

KAMIL KRUKOWSKI-RAFAŁ GODZIŃSKI 5-7 6-3 10-6

MARIUSZ ZAKRZEWSKI-BYE

MARIUSZ PRUSIŃSKI- ADAM GŁOGOWSKI 6-2 6-3

ARKADIUSZ ZALESKI- RAFAŁ ANKOWSKI 2-6 2-6

LESZEK JASTRZĘBOWSKI-GRZEGORZ KRAJEWSKI 6-3 5-7 11-9

ŁUKASZ REGUŁA-JANUSZ ŁUKASZEWSKI 2-6 2-6

ĆWIERĆFINAŁY

TOMASZ DUMKIEWICZ-JACEK ŚWIĄTKOWSKI 6-2 6-3

KAMIL KRUKOWSKI-MARIUSZ ZAKRZEWSKI 6-2 6-3

MARIUSZ PRUSIŃSKI- RAFAŁ ANKOWSKI 2-6 2-6

LESZEK JASTRZĘBOWSKI- JANUSZ ŁUKASZEWSKI 3-6 3-6

PÓŁFINAŁY

TOMASZ DUMKIEWICZ-KAMIL KRUKOWSKI 6-2 6-3

RAFAŁ ANKOWSKI-JANUSZ ŁUKASZEWSKI 6-2 6-3

FINAŁ

TOMASZ DUMKIEWICZ-RAFAŁ ANKOWSKI 2-6 4-6

 

LISTA UCZESTNIKÓW

1. JACEK KAMIŃSKI- DZIAŁDOWO

2. TOMASZ DUMKIEWICZ- IŁAWA

3. DARIUSZ GAŁĄZKA- IŁAWA( NIE DOJECHAŁ )

4. LESZEK JASTRZĘBOWSKI- LIDZBARK WEL.

5. ŁUKASZ ŻYWICKI- N.M.LUB.

6. JAN KRAUZEWICZ- LUBAWA

7. MARIUSZ PRUSIŃSKI- IŁAWA

8. ROMAN BOBEREK- N.M. LUB.

9. RAFAŁ ANKOWSKI-LUBAWA

10. ŁUKASZ REGUŁA- DZIAŁDOWO

11. DANIEL KACZERSKI- MŁAWA

12. GRZEGORZ KRAJEWSKI- GRÓDKI

13. ANDRZEJ GŁOGOWSKI- DZIAŁDOWO

14.ADAM CHOCHOLSKI- MŁAWA

15. ARKADIUSZ ZALESKI- N.M. LUB.

16. RAFAŁ GODZIŃSKI- N.M. LUB.

17. ADRIAN CZAMAJŁO- LUBAWA

18. WOJCIECH CHOCHOLSKI- MŁAWA

19. JANUSZ ŁUKASZEWSKI- LIDZBARK WEL.

20. MARIUSZ ZAKRZEWSKI- MŁAWA

21. MARTYN MICHALAK- LUBAWA

22. KAMIL KRUKOWSKI- WARSZAWA

23. JACEK ŚWIĄTKOWSKI- LUBAWA

24. KRZYSZTOF KRAJEWSKI- GRÓDKI