XXI Turniej o Puchar Jarosława Kotewicza – Iława 2014

„W Iławie odbył się XXI turniej o puchar Jarosława Kotewicza,jeden z najliczniejszych

i najmocniej obsadzonych turniejów w województwie. Znakomicie spisała się para deblowa

Lubawskiego Towarzystwa Tenisowego” LAVER „:SZCZEPAŃSKI Jarosław-ANKOWSKI Rafał ,która zajęła 3 miejsce.

Po wygraniu dwóch meczy w grupie zajęli drugie miejsce i awansowali do gier pucharowych.

W 1/4 finału pokonali parę SOKOŁOWSKI JACEK

DUMKIEWICZ TOMASZ  3/6  6/3     10/8

natomiast 1/2 finału przegrali z późniejszymi zwycięzcami, po bardzo zaciętym meczu  5/7   3/6